Подарунки/сувеніри для близьких та рідних

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
10:00 - 18:30
Закрито

Дарувати подарунки також приємно, як і отримувати їх, але вдвічі приємніше, коли презент не просто придбаний в магазині, а створений спеціально для обдаровуваного, на замовлення. Щоб порадувати кохану і дорогу людину оригінальним подарунком, досить підібрати улюблені або знакові фотографії та замовити в Фотокераміці ПП Лєкар сувенір з фотодруком.

Завітавши до нашого магазину, Ви можете замовити оригінальний подарунок. Ми пропонуємо різні види послуг.

Фотосувеніри - подарунок для близьких, Фотокераміка від ПП Лєкар Фотосувеніри - подарунок для близьких, Фотокераміка від ПП Лєкар Фотосувеніри - подарунок для близьких, Фотокераміка від ПП Лєкар Фотосувеніри - подарунок для близьких, Фотокераміка від ПП Лєкар Фотосувеніри - подарунок для близьких, Фотокераміка від ПП Лєкар Фотосувеніри - подарунок для близьких, Фотокераміка від ПП Лєкар Фотосувеніри - подарунок для близьких, Фотокераміка від ПП Лєкар Фотосувеніри - подарунок для близьких, Фотокераміка від ПП Лєкар

Сувенір з фотографією, особливо, якщо ця фотографія нагадує про важливі події, враження або емоції з вашого життя - це дуже оригінальний і пам'ятний подарунок. 

Фото на футболці

Наші способи друку на тканині дозволяють отримати яскраві, якісні зображення. В наявності завжди є якісні футболки білого кольору. Також, Ви можете принести свою футболку або вибрати у нас в салоні. У нас є футболки різних розмірів, жіночі та чоловічі. Ми друкуємо фото або текст різної величини.

Фото на чашці

Фото на чашці  - це подарунок, який порадує не тільки своєю оригінальністю, але і практичністю. Кожен з нас хоча б раз в день випиває кухоль гарячого чаю або кави. Чашка - важливий атрибут не тільки для будинку, але і в офісі або і на робочому місці. Ми друкуємо на чашках фотографії, логотипи, малюнки, текст.

Друк на металі

Для справжніх поціновувачів можливий друк на металевій табличці. Ви можете вибирати характеристики металу: він може бути під «золото» або «срібло», глянсовий або матовий. При бажанні після друку металеву табличку можна закріпити на дерев'яну основу.

Фотокалендар

Навіщо купувати календар з символом року, з котиками і пейзажами, коли можна створити свій, унікальний календар з фотографій. У нашому фотосалоні можна надрукувати календар з фото будь-якого формату. Він може бути настінним або настільним (у вигляді будиночка). Виберіть найяскравіші і дорогі для вас фото, а ми поставимо їх на календар. Ви можете встановити календар у будинку або в офісі і з вами протягом року буде нагадування про найяскравіші моменти в житті.

Фотокераміка від ПП Лєкар пропонує вам створити різну оригінальну продукцію з ваших фотографій. Вибирайте, що саме ви хочете отримати, а ми допоможемо вам надрукувати будь-які фото на сувенірах - +380(50)238-96-55, +380(67)931-71-39, +380(68)095-93-53.

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео