Індивідуальне виготовлення рамок по ваших розмірах для вишивок, картин маслом і т.д.

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
10:00 - 18:30
Закрито

Компанія Фотокераміка від ПП Лєкар спеціалізується на масовому виробництві рамок.  На ваш вибір - більше 1 000 моделей рамок для картин, дипломів, фотографій. Також приймаємо замовлення на виробництво рамок за індивідуальними характеристиками.

Знайшли майже ідеальну рамку, але щось потрібно змінити в параметрах виробу? Оберіть інше обраблення для свого шедевру!

Нестандартний розмір

Всі виробники випускають рамки стандартних розмірів. Наприклад, є виріб 21 х 30 см, а вам потрібно 20 х 28 см для оформлення репродукцій картин. Ми виготовимо будь-який розмір з багета масового попиту - сосни, пластику або алюмінію.

Унікальний колір

Ми пофарбуємо дерев'яний багет в будь-який відтінок. Змінити колір пластикового багета можна.

Заміна вставки

Існує дві вставки. Перша - це скло або пластик, під яким знаходиться зображення. Друга - паперова вставка з інформацією про виріб і компанії. У разі індивідуального замовлення ми поставляємо рамки без внутрішньої вставки, а зовнішню замінюємо за вашим бажанням.

Вибирайте скло, якщо потрібно досягти ефекту солідності, надійності і дорогого виду. Це варіант для вручення важливих грамот, дипломів, підтвердження статусу, для документів, графіки або картин, які постійно будуть на увазі, а також для фотографій - під склом кольорові зображення виглядають краще, ніж під пластиком.

Вставка з пластику робить виріб легше, їй не страшне тривале перевезення, вона не зламається, якщо рамку впустити або вдарити. Для спортивних, виїзних заходів, шкільних олімпіад, прикраси дитячих садків і поліклінік вибирають саме пластик. Він підходить і в разі, коли немає іміджевих вимог до рамки.

Індивідуальне виготовлення рамок по ваших розмірах для вишивок, картин маслом і т.д., фото-1 Індивідуальне виготовлення рамок по ваших розмірах для вишивок, картин маслом і т.д., фото-2 Індивідуальне виготовлення рамок по ваших розмірах для вишивок, картин маслом і т.д., фото-3 Індивідуальне виготовлення рамок по ваших розмірах для вишивок, картин маслом і т.д., фото-4

Рамки під замовлення виготовляються на базі розроблених лінійок. Ознайомтеся з каталогом продукції, щоб вибрати оптимальний виріб. Можливо, ви знайдете готові рамки, які підійдуть вам - в наявності вироби від 3 х 3 см до 84 х 119 см, в тому числі нестандартних розмірів. Є варіанти з різними вставками, ніжкою або додатковим кріпленням. 

Для замовлення рамок звертайтеся до Фотокераміки від ПП Лєкар instagram.com/bagetni_ramki_chernivtsi!

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео