Вже зовсім скоро настане День всіх закоханих - 14 лютого. У кожного з нас виникає питання що ж подарувати коханому або коханій на це свято. Фотокераміка від ПП Лєкар у Чернівцях пропонує цікаві варіанти:

Чашка або інший посуд з надписом чи вашим спільним фото. Чашки - предмет повсякденного вжитку кожної людини, предмет задоволення, всі ми любимо попити на роботі чай, каву, прохолодні напої з них, вони постійно стоять на столі, поруч з нами. І коли ми бачимо чашку, звичайно ж, ми всі хочемо якимось чином виділити їх серед інших, зробити більш цікавими, веселими, красивими - тепер це стало можливим - просто потрібно зробити на них нанесення фото, улюбленої картинки або надпису!

Фото кераміка від ПП Лєкар пропонує якісний друк на кружках на замовлення і має ряд переваг перед іншими виробниками сувенірів, які пропонують нанесення на замовлення:

  • Висока якість друку;
  • Своєчасне виготовлення;
  • Швидкий друк за 1 робочий день;
  • Доступна ціна та бонуси за кожне замовлення;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;

Футболку або інший одяг з цікавим надписом і фото. Вибрати хороший подарунок для друга і близької людини - непросте завдання. Не дивлячись на достаток вибору здивувати подарунком кохану або коханого досить складно. Щоб зробити людині дійсно приємно, доведеться оббивати пороги магазинів, годинами шукати щось незвичайне або створювати щось унікальне власноруч.

Фотокераміка від ПП Лєкар друкує фото на футболках, чоловічих і жіночих. При необхідності ви можете оформити замовлення онлайн. Це стане дійсно оригінальним подарунком, ви можете зробити футболки з вашим зображенням за власним макетом, в іншому випадку наші дизайнери з радістю допоможуть вам у його створенні.

Картину. За допомогою друку на полотні можна реалізувати свої самі незвичайні та креативні ідеї. Улюблені фотографії, ілюстрації або картини можна роздрукувати і використовувати в якості деталі інтер'єру або повноцінного шедевра, здатного прикрасити будь-яке приміщення. На відміну від звичайного цифрового або фотодруку, друк на полотні передбачає збереження оригінальної текстури щільної тканини - це виглядає дуже привабливо і солідно. У завершеному вигляді, полотно натягнуте на підрамник і прикрашене рамкою буде відмінним подарунком. ПП Лєкар займається виготовленням і печаткою поліграфічних матеріалів вже багато років, в тому числі і друком на холсті.

Для замовлення подарунків звертайтеся - +380(50)817-71-80, Ентузіастів, 5 та  Кохановського, 3, (підвал).